Domov mládeže v Karlových Varech v novém

Ve spolupráci s firmou Bauing KV jsme se podíleli na rekonstrukci kuchyně a školní jídelny v Domově mládeže v Karlových Varech.

Kvalitní technologický projet je základ

Rozdílnost jednotlivých provozů hromadného stravování vyžaduje zkušenosti, které získáváme již více než 20 let. Jak říká Petr Gočál, jednatel firmy Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o.: „Efektivita práce v kuchyni je dána kvalitním technologickým projektem, kdy jednotlivá pracoviště na sebe navazují a využívají se všechny funkce moderní technologie“. Rekonstrukce vyřešila nevyhovující členění pracovišť a došlo i k úpravě zázemí pro zaměstnance a přicházející strávníky.

původni
nová
původní
nová

VarioCookingCenter Rational

Kuchyně získala moderní spotřebiče, které usnadňují práci kuchařům tím, že přebírají některé jejich činnosti. Konvektomaty Rational, sklopné pánve a sporáky Ambach, kotle Firex a multifunkční pánev VarioCookingCenter.

VarioCookingCenter je multifunkční a převratný kuchyňský přístroj, který slouží jako univerzální náhrada za sklopné pánve, varné kotle, vařiče, fritézy a grily. Zaručuje komfortní pracovní podmínky, absolutní bezpečnost, úsporu energie a další výhody pro kuchyň i životní prostředí.

A co konkrétně je podle Petra Gočála základem pro dobrou velkokapacitní kuchyni? „Srdce šéfa a personál, který je ochoten a schopen učit se novým věcem a tyto přenášet do praxe„.

Zdroj: Regionzapad.cz

Sledujte naše příspěvky v aktualitách. Redakce Hofmann Bohemia.

Napište nám zprávu