Technika

V gastronomii je nejdražší mzda zaměstnanců a plocha, na které podnikáte. Je jedno, jestli jste ve vlastním nebo nájmu, museli jste všechno stavebně připravit a vybavit. Nejvíce místa si zaslouží Vaši hosté. V kuchyni musí všechno fungovat a navazovat na sebe. Nemůžete pobíhat zleva doprava. Ztrácet čas. A místa také není nazbyt.

Správný projet – vhodné profesionální zařízení – spolehlivý servis jsou základní kameny Vaší klidné práce. A to Vám zajistí jenom spolehlivý partner s dostatečnou praxí, potřebným technickým zázemím a dostatečným počtem odborně vyškolených pracovníků. Ve firmě Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. takové máme. Zavolejte jim nebo napište zprávu a využijte jejich znalosti a zkušenosti.

Profesionální gastro zařízení na splátky >>

Gastronomické plány a projekty

Plány a projekty kuchyní

Pouze když každý stroj a gastrozařízení stojí na svém místě a každý pohyb je přesně určený, dosáhnete plné efektivity provozu. Také použitá technika, způsob výroby a spotřeba energie hrají rozhodující roli.
Výrobci gastrotechniky

Naše značky

Spolehlivá gastrotechnika ověřená léty praxe Nabídka gastrotechniky od předních výrobců, kteří nás pověřili jejím prodejem a servisem.
Gastro servis – opravy 365 dnu v roce

Servis a opravy

Gastroservis – profesionální opravy strojů a zařízení

Velkokapacitní kuchyně

Povídala jsme si s panem Petrem Gočálem – jednatelem firmy Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. o kuchyních zítřka.

Konvektomaty Lainox

Konvektomaty pro restaurace od malých až po velkokapacitní kuchyně, pro cukrářství a pekařství, bistra, bary nebo supermarkety i pro domácí kuchyni.

Školení pro konvektomaty

Při školení kuchařů pro vaření v konvektomatu Vás školící šéfkuchař povede krok za krokem a naučí Vás, jak váš nový konvektomat plně vyžívat tak, aby vám přinesl očekávané změny.
konvektomat rational SCC

SelfCookingCenter®

Varný systém SelfCookingCenter® ideální pro školní jídelny a kuchyně. Pokryje až 95 % běžných postupů vaření. Jde o mimořádný varný systém, který VNÍMÁ – DETEKUJE – MYSLÍ – UČÍ SE – DOROZUMÍVÁ SE.
příslušenství Rational

Příslušenství Rational

Využívejte konvektomat Rational na 100 %. Používejte originální příslušenství Rational, které má mimořádnou odolnost, trvanlivost a optimální přenos tepla.

Varná modulární zařízení

Poskládejte si bloky varné techniky v různých hloubkách pro optimální využití výkonného varného zařízení s úsporou místa.
Napište nám zprávu