Technika

V gastronomii je nejdražší mzda zaměstnanců a plocha, na které podnikáte. Je jedno, jestli jste ve vlastním nebo nájmu, museli jste všechno stavebně připravit a vybavit. Nejvíce místa si zaslouží Vaši hosté. V kuchyni musí všechno fungovat a navazovat na sebe. Nemůžete pobíhat zleva doprava. Ztrácet čas. A místa také není nazbyt.

Správný projet – vhodné profesionální zařízení – spolehlivý servis jsou základní kameny Vaší klidné práce. A to Vám zajistí jenom spolehlivý partner s dostatečnou praxí, potřebným technickým zázemím a dostatečným počtem odborně vyškolených pracovníků. Ve firmě Hofmann Bohemia – partner gastronomie takové máme. Zavolejte jim nebo napište zprávu a využijte jejich znalosti a zkušenosti.

Plány a projekty

Pouze když každý stroj a gastrozařízení stojí na svém místě a každý pohyb je přesně určený, dosáhnete plné efektivity provozu. Také použitá technika, způsob výroby a spotřeba energie hrají rozhodující roli.
značky výrobků

Naše značky

Spolehlivá gastrotechnika ověřená léty praxe Nabídka gastrotechniky od předních výrobců, kteří nás pověřili jejím prodejem a servisem.
Opravář zařízení

Servis a opravy

Gastroservis – opravy strojů a zařízení 365 dnů v roce Naši vyškolení technici jsou Vám k dispozici na telefonním čísle 840 120 120. Zavolejte pro profesionální gastroservis.
Napište nám zprávu