O nás

Jak můžete vidět v našem Timeline, prošla naše společnost Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. přirozeným vývojem. Žádná rychlokvaška, žádná umělá firma, založená pro rychlý zisk. Ale poctivá práce všech lidí, kteří u nás kdy pracovali nebo stále ještě pracují. Zkušenosti sbírali krok za krokem, i s občasnými chybami, které takový normální vývoj doprovází. Vždy se o svoje zákazníky postarali a nikdy je nenechali na holičkách. Využijte zkušenosti našich kolegů a zavolejte na 840 120 120 nebo napište zprávu, s čím Vám můžeme pomoci. Uděláme to rádi.

Gastro vybavení pro hotely, restaurace, jídelny, catering

Naše filozofie

Využijte naše zkušenosti v projektování a realizaci gastronomických podniků v České republice i zahraničí. Ve firmě Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. sázíme na poctivou koncepční práci.
Hofmann Bohemia - Kvalifikovaný dodavatel

Kvalifikovaný dodavatel

Výpis na portálu Ministerstva pro místní rozvoj potvrzuje, že splňujeme kvalifikaci podle § 53 (základní kvalifikační kritéria) a § 54 (profesní kvalifikační kritéria) zákona o veřejných zakázkách. Splnění kvalifikace jsme doložili ministerstvu příslušnými doklady.
Hofmann Bohemia - Společenská odpovědnost

Společenská odpovědnost

Dobrovolně podporujeme koncept Evropské komise – Sociální odpovědnost podniků (CSR, angl. corporate social responsibility).
Stroje a zařízení kuchyní a jídelen

Restaurace a kavárny

Při plánování restaurací, kaváren, gril barů nebo show kitchen, ve kterých vaříte přímo před hosty, se snažíme plně využít všechny prostorové možnosti.
Bufetový systém pro hotely a restaurace

Hotely a penziony

Plánování hotelových provozů, dodávky zařízení pro hotely a penziony je naší tradičně silnou disciplínou. S realizací velkokuchyní, snídaňových bufetů, barů a výčepů sklízíme úspěchy u malých penzionů, lázeňských hotelů i velkých řetězců.
Spolehlivá technika pro školní jídelny

Školy a firmy

Kombinace kvalitních surovin a spolehlivé techniky vytváří vynikající a zdravé jídlo, na které se Vaši strávníci budou rádi vracet. Sejděte se s námi a využijte naše zkušenosti z velkých gastronomických provozů.
Gastro vybavení pro jídelny nemocnic a ústavů

Nemocnice a ústavy

Dodávky pro nemocnice, rehabilitační a sociální ústavy, domovy důchodců, nápravně výchovné ústavy či armádu tvoří stálou součást naší činnosti.
Hofmann Bohemia - tradice od roku 1993

Timeline od roku 1993

Začali jsme jako malá firma o dvou lidech, dnes naši společnost tvoří okolo 40 zaměstnanců. Podívejte se na náš příběh:
Napište nám zprávu