Nádobí Cookmax

Nerezové nádobí Cookmax na celý život

Každý rok prodáme v naší mezinárodní obchodní skupině více jak 20.000 nerezových hrnců a pánví Cookmax. Profesionální kuchaři nám důvěřují a my jim děkujeme, že nakupují v našem kamenném obchodě nebo na www.cookmax.cz

Všechny hrnce a kastroly od 2,0 až 60,0 litrů jsou vyrobeny z nerezové potravinářské chromniklové oceli nejvyšší kvality 18/10. Provedení je odolné vůči kyselým potravinám a roztokům. Hrnce mají pevná bezpečnostní ucha na nosné podložce, na které se nepřenáší teplo, takže je můžete bezpečně uchopit.

Spodní akutermické dno se speciální vložkou je ve studeném stavu mírně prohnuté dovnitř. Při zahřátí se vyrovná, čímž se zejména u klasických elektrických a sklokeramických sporáků významně zlepší styk s celou plochou varné desky, což vede ke snížení tepelných ztrát.

Poklice na hrncích a kastrolech přesně sedí. Nedochází tak k úniku páry v kuchyni, kterou pak musí odsávat digestoře. Navíc šetříte energii rychlejším vařením a snížením nutného příkonu tepla. Po skončení můžete nádobí Cookmax bez obav vložit do myčky nádobí.

Cookmax, nádobí na celý život. Cookmax existuje ve třech výrobních řadách:

  • Cookmax Gourmet je exkluzivní řada hrnců s pětivrstvým pláštěm na bocích i ve dnu a s desetiletou zárukou na materiál. Mezi vnější a vnitřní stěnou jsou další tři uzavřené vrstvy, které pravidelně a rychle rozvádí teplo nejenom ve spodní části, ale také na bocích. Při vaření tak šetříte čas a energii.
    Nádobí řady Gourmet v extra těžkém provedení můžete vložit do horkovzdušné trouby nebo konvektomatu s maximální teplotou 220 °C. Hrnce jsou vybaveny ryskami pro značení objemu a pohodlně je umyjete v myčce nádobí.
  • Cookmax Professional je řada z extra silného nerezového materiálu s pětiletou zárukou určená pro kuchyně s vysokými nároky.
    Pro hrnce je charakteristické dvojité zesílené třívrstvé dno nerez – slitina hliníku – nerez v průměru až 45 cm vhodné také pro indukční sporáky. Horní hrana je zrcadlově leštěná, uvnitř a vně saténově leštěná. Stabilní nerezová ucha jsou i po dlouhém vaření přiměřeně teplá.
  • Cookmax Classic jsou hrnce zaoblenou horní hranou, která zpevňuje konstrukci a usnadňuje vylévání. Na materiál je poskytována záruka dva roky. Rovnoměrnou distribuci tepla zajišťuje pět milimetrů silné sendvičové akutermické dno a stěna s tloušťkou od 0,7 do 1,0 mm.

Kompletní nabídku hrnců naleznete v našem kamenném obchodě nebo na www.cookmax.cz

Napište nám zprávu