Inventář

Naši kolegové pracují v oboru gastronomie mnoho let – viz Kontakty. Naučili se rozpoznat, které zařízení je dobré a které je jenom levné. Ve spolupráci s výrobci si osvojili nauku o materiálech, vhodné údržbě a které vybavení pro gastronomické provozy je vhodné ke kterému účelu. Využijte jejich zkušenosti při volbě vhodného inventáře. Určitě Vám navrhnou spolehlivé řešení. Konečné rozhodnutí už je pak na Vás.

Gastro vybavení pro hotely a restaurace

Inventář restaurace

Připravili jsme nabídku profesionálního gastro vybavení, které je praktické a zároveň vylepšuje vzhled Vašeho podniku. Sestavili jsme jej na základě vlastních zkušeností s provozem tak, aby se snadno udržovalo a zároveň vynikalo svojí výdrží.
Gastro vybavení pro kuchyně

Inventář kuchyně

Při vybavení kuchyně zohledňujete celou řadu okolností. Naši kolegové s mnohaletými praktickými zkušenostmi v oboru Vám pomohou se orientovat v širokém sortimentu a celé řadě možností.
Gastro vybavení pro vinárny

Bary, vinárny, cukrárny

Barmanské a číšnické potřeby pro vybavení barů, kaváren a vináren. Cukrářské pomůcky pro pečení, zdobení a přípravu sladkých dezertů. Víme, co potřebujete.
Gastro vybavení pro jídelny

Jídelny

Hromadné stravování v jídelnách nás provází celý život. Rozdílnost jednotlivých provozů vyžaduje zkušenosti, které jsme získávali více než 20 let.
Gastro vybavení pro bufety a rauty

Moderní gastronomie

Moderní gastronomie vytváří koncepty, které potřebují odpovídající gastro vybavení. Novými trendy jsou malé degustační porce, netradiční způsob servírování za použití podnosů z břidlice nebo dřeva.
Gastro vybavení pro snídaňové a rautové stoly

Bufetový systém

Jednotlivé rámy můžete libovolně měnit a doplňovat. Při snídaních, rautech nebo večeřích, zvolíte ty díly, které zrovna potřebujete.
Nerezové nádobí Cookmax na celý život

Nádobí Cookmax

Každý rok prodáme v naší mezinárodní obchodní skupině více jak 20.000 nerezových hrnců a pánví Cookmax. Profesionální kuchaři nám důvěřují a my jim děkujeme, že nakupují v našem kamenném obchodě nebo na www.cookmax.cz
Gastronádoby velikosti gastronormy

Gastronádoby

  Na trhu existují gastronádoby různé kvality. Na základě předchozích zkušeností s výrobky z velmi tenkého plechu jsme se rozhodli tento typ nádob vůbec nenabízet. Jejich životnost je velmi nízká, při změnách teploty se kroutí, manipulací poškozují.
Gastro vybavení pro přepravu jídel a nápojů

Přeprava a výdej

Nádoby na přepravu a výdej pokrmů jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, které snesou vysoké zatížení a mají výborné izolační vlastnosti.
Napište nám zprávu