Inventář

Naši kolegové pracují v oboru gastronomie mnoho let – viz Kontakty. Naučili se rozpoznat, které zařízení je dobré a které je jenom levné. Ve spolupráci s výrobci si osvojili nauku o materiálech, vhodné údržbě a které vybavení pro gastronomické provozy je vhodné ke kterému účelu. Využijte jejich zkušenosti při volbě vhodného inventáře. Určitě Vám navrhnou spolehlivé řešení. Konečné rozhodnutí už je pak na Vás.

jidelní sada na stole

Inventář restaurace

Připravili jsme nabídku profesionálního gastro vybavení, které je praktické a zároveň vylepšuje vzhled Vaší restaurace, pizzerie, kavárny či baru. Sestavili jsme jej na základě vlastních zkušeností s provozem tak, aby se snadno udržovalo a zároveň vynikalo svojí výdrží. Dopřejte své restauraci profesionální příbory, sklo a porcelán v jednotném provedení.
inventář kuchyně v regálu

Inventář kuchyně

Při vybavení kuchyně zohledňujete celou řadu okolností. Naši kolegové s mnohaletými praktickými zkušenostmi v oboru Vám pomohou se orientovat v širokém sortimentu a celé řadě možností.
lidé u jídla

Jídelny

Hromadné stravování v jídelnách nás provází celý život. Ve většině případů jsou tato zařízení financována státem, který má trvalý nedostatek peněz.
dekorativní pohár s ovocem

Moderní gastronomie

Moderní gastronomie vytváří koncepty, které potřebují odpovídající gastro vybavení. Novými trendy jsou malé degustační porce, netradiční způsob servírování za použití podnosů z břidlice nebo dřeva. Aktuální jsou rovněž misky a talíře, při jejichž výrobě se zpracovává cukrová třtina.
bufetový systém

Bufetový systém

Jednotlivé rámy můžete libovolně měnit a doplňovat. Při snídaních, rautech nebo večeřích, zvolíte ty díly, které zrovna potřebujete. Podívejte se na naše tříminutové video a přesvědčte se o jednoduchosti použití. Při vývoji bufetového systému jsme využili zkušenosti našich kolegů kuchařů, techniků a aktivní podpory výrobce.
nádoby na jídlo

Gastronádoby

Na trhu existují gastronádoby různé kvality. Na základě předchozích zkušeností s výrobky z velmi tenkého plechu jsme se rozhodli tento typ nádob vůbec nenabízet. Jejich životnost je velmi nízká, při změnách teploty se kroutí, manipulací poškozují.
hrnce Cookmax

Nádobí Cookmax

Každý rok prodáme v naší mezinárodní obchodní skupině více jak 20.000 nerezových hrnců a pánví Cookmax. Profesionální kuchaři nám důvěřují a my jim děkujeme, že nakupují v našem kamenném obchodě nebo na www.cookmax.cz
Napište nám zprávu