Konvektomat Rational

Konvektomat Rational

Naše firma je certifikovaný prodejce a servisní partner společnosti Rational. Jsme Bronzový partner s odbornými znalostmi konvektomatu Rational a jeho příslušenství.

Jak šel čas

„Vývoj konvektomatu šel nemírně dopředu. Z původní trouby s horkým vzduchem s přidáním páry se stal elektronicky řízený stoj, který práci v kuchyni zkvalitní, urychlí a zefektivní. Dnes v něm můžeme využívat již nastavené řídící procesy, používat energeticky úsporné noční vaření, rychle zvládat nárazy minutkové kuchyně, najednou připravovat více druhů pokrmů při stejném technologickém způsobu úpravy. A jeho řízení a ovládání na dálku pomocí mobilního telefonu“, říká Petr Gočál, jednatel firmy Hofmann Bohemia – partner gastronomie, s.r.o. „Úspora energie, tepelných ztrát potraviny, nárůst kvality a úspora pracovní síly je enormní“.

Konvektomat nešetřete a dejte mu zabrat

Vymáčkněte z něho všechno, co umí. Vytáhněte provozní příručku vašeho stroje a projděte jednotlivé funkce a vyzkoušejte si jednotlivá nastavení. Pokud máte nový přístroj, základní zaškolení nestačí. Nechte se vyškolit od zkušeného kuchaře, který na konvektomatech Rational aktivně vaří a umí ho ovládat.

Školení si můžete dohodnout pro všechny modelové řady konvektomatů Rational CM, SCC a SCC XS, případně starších modelů.

Objednávejte přímo na info@rational-konvektomat.cz.

Konvektomaty a multifunkční zařízení Rational

SelfCookingCenter®konvektomat idelální jídelny a restaurace
SelfCookingCenter®XSmalé zařízení s maximálním výkonem CombiMaster® Plus všestranné využití; výkon, který ohromí

VarioCookingCenter® multifunkční kuchyňský přístroj jako náhrada za běžné sklopné pánve, varné kotle, fritézy, vařiče, grily.

Příslušenství Rational

Teprve používání originálního příslušenství Rational vám otevře neomezené možnosti přístrojů Rational. Jen s nimi se vám podaří i speciální záležitosti jako je příprava předsmažených potravin, grilování kuřat a kachen a pečení celých jehňat nebo selat. Bez zdlouhavého otáčení připravíte řízky i steaky. Originální příslušenství Rational je speciálně přizpůsobeno přístrojům stejné značky. Vyznačuje se nejvyšší robustností, díky čemuž se nejlépe hodí pro každodenní využívání v profesionální kuchyni.

Připravíme Vám návrh postupného financování

Konvektomat je poměrně nákladnou záležitostí. „Pokud je investiční zátěž pro podnikatele příliš vysoká, umí naše firma Hofmann Bohemia – partner gastronomie s.r.o. ve spolupráci s bankou ČSOB leasing připravit přijatelný návrh postupného financování“, říká pan Petr Gočál, jednatel firmy.  

Napište nám zprávu