Věrnostní karta

Karta_lyoness

PENÍZE ZPĚT ZA KAŽDÝ NÁKUP
s naší věrnostní Cashback kartou Vám vrátíme peníze nejen z nákupů u nás, ale také u tisíců spolupracujících obchodníků na celém světě.

JIŽ NEMUSÍTE MÍT U SEBE DESÍTKY VĚRNOSTNÍCH KARET
Stačí Vám pouze jedna jediná.  U tisíců partnerských společností na celém světě předložte u pokladny Cashback Card a už obdržíte Cashback a Shopping Points.

JEŠTĚ DNES ODEŠLETE ŽÁDOST O VYSTAVENÍ HOFMANN CASHBACK KARTY
Kartu Vám a další informace Vám pošleme poštou úplně zdarma.
Po registraci, kterou na základě Vaší žádosti provede naše kolegyně, obdržíte SMS je které je Vaše Uživatelské jméno a Heslo do Vašeho soukromého online účtu.
Na Vámi zadaný e-mail Vám přijde zpráva o registraci s odkazem do Vašeho účtu.

Přihlaste se do Vašeho online účtu, doplňte Vaše bankovní spojení, kam Vám mají chodit vyplácené peníze, apod.

PENÍZE ZPĚT JEDNODUŠE A BEZPEČNĚ
Nakupujte u Vás doma, na cestách v České republice nebo v zahraničí.
S naší věrnostní kartou jste součástí Nákupního společenství s miliony členů na celém světě.  Využívejte výhod, které máte u více jak 54.000 partnerských společností.

U Partnerských společností, u kterých můžete nakupovat zboží nebo využívat jejich služeb, obdržíte Z každého nákupu peníze zpět.
Jakmile nashromáždíte CZK 320,-, budou Vám peníze převedeny na Vaše soukromé bankovní konto ve Vaší bance. A vy si je užíváte, jak potřebujete.

Dodatečně ke Cashback získáte při nakupování s také Shopping Points.
Ty se sbírají ve Vašem profilu „Moje Shopping Points“ a mohou být uplatněny za Shopping Point Deals Cashback Partnerských společností. Bez těchto Shipping Points na tyto výhody nedosáhnete.

ONLINE NAKUPOVÁNÍ
Je mnoho Online-Partnerských společností, které Vám mohou splnit prakticky všechna přání. Přihlaste se do systému Cashback a hledejte v Hledání obchodníka pomocí funkce filtru Online- Partnerské společnosti.
Z vyhledaných Partnerských společností si potom vyberte jednoduše Vámi zvolený Onlineshop. Pak již nestojí non-stop zábavě při Online nakupování nic v cestě!

ZAJISTĚTE SI PENÍZE ZPĚT A SHOPPING POINTS
A pak už to je jen na Vás. Jestli využijete nabídky například těchto obchodníků, nebo nakoupíte u dalších 54.000 partnerů na celém světě.

hofmanncentbooking
scontokasaaliexpress
ebayprodetipilulka
expertbatakrasa
zoohitconrad
energieprodamejidlochodura
douglasmicrosoftkvetinyexpres
omvharfarott
Napište nám zprávu