Věrnostní karta

Karta_lyoness

PENÍZE ZPĚT ZA KAŽDÝ NÁKUP
s naší věrnostní Cashback kartou Vám vrátíme peníze nejen z nákupů u nás, ale také u tisíců spolupracujících obchodníků na celém světě.

JIŽ NEMUSÍTE MÍT U SEBE DESÍTKY VĚRNOSTNÍCH KARET
Stačí Vám pouze jedna jediná.  U tisíců partnerských společností na celém světě předložte u pokladny Cashback Card a už obdržíte Cashback a Shopping Points.

JEŠTĚ DNES ODEŠLETE ŽÁDOST O VYSTAVENÍ HOFMANN CASHBACK KARTY
Kartu Vám a další informace Vám pošleme poštou úplně zdarma.
Po registraci, kterou na základě Vaší žádosti provede naše kolegyně, obdržíte SMS je které je Vaše Uživatelské jméno a Heslo do Vašeho soukromého online účtu.
Na Vámi zadaný e-mail Vám přijde zpráva o registraci s odkazem do Vašeho účtu.

Přihlaste se do Vašeho online účtu, doplňte Vaše bankovní spojení, kam Vám mají chodit vyplácené peníze, apod.

PENÍZE ZPĚT JEDNODUŠE A BEZPEČNĚ
Nakupujte u Vás doma, na cestách v České republice nebo v zahraničí.
S naší věrnostní kartou jste součástí Nákupního společenství s miliony členů na celém světě.  Využívejte výhod, které máte u více jak 54.000 partnerských společností.

U Partnerských společností, u kterých můžete nakupovat zboží nebo využívat jejich služeb, obdržíte Z každého nákupu peníze zpět.
Jakmile nashromáždíte CZK 320,-, budou Vám peníze převedeny na Vaše soukromé bankovní konto ve Vaší bance. A vy si je užíváte, jak potřebujete.

Dodatečně ke Cashback získáte při nakupování s také Shopping Points.
Ty se sbírají ve Vašem profilu „Moje Shopping Points“ a mohou být uplatněny za Shopping Point Deals Cashback Partnerských společností. Bez těchto Shipping Points na tyto výhody nedosáhnete.

ONLINE NAKUPOVÁNÍ
Je mnoho Online-Partnerských společností, které Vám mohou splnit prakticky všechna přání. Přihlaste se do systému Cashback a hledejte v Hledání obchodníka pomocí funkce filtru Online- Partnerské společnosti.
Z vyhledaných Partnerských společností si potom vyberte jednoduše Vámi zvolený Onlineshop. Pak již nestojí non-stop zábavě při Online nakupování nic v cestě!

ZAJISTĚTE SI PENÍZE ZPĚT A SHOPPING POINTS
A pak už to je jen na Vás. Jestli využijete nabídky například těchto obchodníků, nebo nakoupíte u dalších 54.000 partnerů na celém světě.

hofmann cent booking
sconto kasa aliexpress
ebay prodeti pilulka
expert bata krasa
zoohit conrad
energiepro damejidlo chodura
douglas microsoft kvetinyexpres
omv harfa rott
Napište nám zprávu